zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Banánová Anna

Banánová Anna

Rozvoj stimulujúca hračka v tvare banánu, ktorá pomáha dieťatku zdokonaľovať svoje schopnosti v rôznych oblastiach. Ruky ovocia slúžia ako hryzátka a nohy sú malé zrkadielka s hrkálkami. Vďaka elastickému krúžku je možné hračku zavesiť v kočíku alebo aute.

  • [!missing NO_REVIEW]

13.64 €

13.64 €

Detský telocvik - TOTAL PLAYGROU...

Detský telocvik - TOTAL PLAYGROUND

Detský telocvik - je farebná, mäkká, textilná podložka, nad ktorou sú krížom umiestnené dva oblúky. V sade sa nachádza päť hračiek, ktoré je možné zavesiť na oblúky, čím sa stávajú pre dieťa výzvou na aktívnu a rozvoj stimulujúcu zábavu už od prvých mesiacov života. S pomocou prídavných krúžkov na zavesenie je možné na oblúky pripevniť aj iné obľúbené hračky dieťatka.

  • [!missing NO_REVIEW]

92.84 €

92.84 €

Skladacia pyramída s hudbou a lo...

Skladacia pyramída s hudbou a loptičkami

Hudobná pyramída je spojením dvoch zaujímavých hier: skladania krúžkov a hry s loptičkami. Mäkké textilné krúžky pestrých farieb, je možné ukladať na seba a stavať tak pyramídu, alebo ich spájať do reťaze. Vhadzovanie loptičiek do pyramídy spúšťa doprovodné zvukové a svetelné efekty do času, kým loptička z pyramídky nevypadne. Vrchná časť pyramídy - hlava, obsahuje mäkké tykadlá, s pomocou ktorých dieťa nachádza spôsob, ako ju môže z pyramídy zložiť. Ľahko uchopiteľné krúžky sú tiež vhodné na zábavu bez pyramídy.

  • [!missing NO_REVIEW]

32.80 €

32.80 €

Trojrozmerná interaktívna knižka...

Trojrozmerná interaktívna knižka

Táto trojrozmerná interaktívna knižka obsahuje 5 dvojstrán s pútavým obsahom. Knižka ukrýva fascinujúci svet, ktorý dieťatko objavuje postupne vďaka interaktívnym prvkom. Obsahuje zrkadielko so žabkou, šuštivé lístočky, kvietky, obláčiky, naťahovacie hryzátka. Mnohé elementy sú ukryté, čo pomáha dieťatku uvedomovať si stálosť predmetov, rozvíja myslenie, pamäť a predstavivosť. Knižka je jedinečná svojou schopnosťou upútať pozornosť dieťatka a vtiahnuť ho do svojho rozmanitého sveta, čo pomáha rozvíjať nielen emocionálnu inteligenciu ale aj pozorovacie schopnosti, vnímanie, predstavivosť a tvorivosť. Zábava s knižkou umožňuje uvedomiť si stálosť predmetov a spojitosť medzi príčinou a dôsledkom. Dieťa sa bude postupne ku knižke vracať a bude objavovať vždy nové a nové prekvapenia.

  • [!missing NO_REVIEW]

25.76 €

25.76 €

Veselý skokan

Veselý skokan

Na prvý pohľad možno jednoduchá, avšak pre detičky o to zábavnejšia hračka. Tento skokan je skutočne veselý. Odľahčené pružné nôžky sa vždy vrátia do pôvodnej polohy. Sú ukončené pestrými loptičkami, pričom v jednej z nich sú guľôčky, ktoré jemne hrkajú. <p> Skokan má šuštiace rúčky a jeho veselý výraz zaručene rozveselí aj vaše bábätko. Rozvíja zmysly, podporuje dieťatko k lozeniu, a tak rozvíja jeho motorické zdatnosti.

  • [!missing NO_REVIEW]

9.92 €

9.92 €
Zobrazujem 1-5 z 5 nájdených