zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

AZ kvíz

AZ kvíz

Nečakajte na popoludňajšiu kvízovú polhodinku v televízii, obľúbený AZ kvíz si môžete zahrať, kedyko ľvek budete chcieť. Stolná vedomostná hra má rovnaké pravidlá ako tá na obrazovke. Cieľom je prepojiť 3 strany herného plánu žetónmi svojej farby. Žetóny získate za správne odpovede na súťažné otázky.

  • 9 hodnotenie(a,í)

13.99 €

13.99 €

AZ kvíz Nové otázky

AZ kvíz Nové otázky

Nečakajte na popoludňajšiu kvízovú polhodinku v televízii, obľúbený AZ kvíz si môžete zahrať, kedykľvek budete chcieť. Stolná vedomostná hra má rovnaké pravidlá ako tá na obrazovke. Cieľom je prepojiť 3 strany herného plánu žetónmi svojej farby. Žetóny získate za správne odpovede na súťažné otázky.

  • Tovar nemá hodnotenie

13.99 €

13.99 €

Harry Potter: Kouzelní tvorovia

Harry Potter: Kouzelní tvorovia

Výzva všetkým kúzelníkom! Z Rokfortu utiekli kúzelní tvorovia. Vy a vaši priatelia ich musíte znovu pochytať. Avšak pozor: ak sa vydáte na okolité pozemky, môže to byť zradné a môže vás to stáť získané stopy a drahocenný čas.

  • 379 hodnotenie(a,í)

24.44 €

24.44 €

Harry Potter: Turnaj troch kúzel...

Harry Potter: Turnaj troch kúzelníkov

Metlobal na lietajúcich metlách si s deťmi asi nezahráte, ale pravú kúzelnícku zábavu si užijete aj tak. Čaká vás totiž Turnaj troch kúzelníkov. V bludisku plnom čarovných stvorení a magických nástrah budete súperiť o kúzelný pohár. Získá ho ten, kto dorazí do cieľa ako prvý.

  • 20 hodnotenie(a,í)

13.49 €

13.49 €

Kocky

Kocky

Farebné drevené kocky, ktoré rozvíjajú kreativitu a fantáziu detí.

  • Tovar nemá hodnotenie

7.90 €

7.90 €

Stavebné kocky v krabici

Stavebné kocky v krabici

Pestrofarebné drevené kocky, rozvíjajú kreativitu a fantáziu detí.

  • 10 hodnotenie(a,í)

9.92 €

9.92 €
Zobrazujem 1-6 z 6 nájdených