zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Aktívne prestieranie

Aktívne prestieranie

A je tu skvelý spôsob ako svoje dieťa zabaviť počas jedla! Vysuňte bočné dosky plné aktivít a pripravte hravú podložku s kúzelnými výjavmi. Kojenec môže sledovať prehliadku farebných gorálikov, pestrofarebnú guličku, cvakajúci kolíček a vysunovacie viečko s pomocou "vykúkacieho" zrkadielka. Sacie hrnčeky sa hneď len tak neprevrhnú a svoj obsah spoľahlivo udrží. Keď je čas ísť, stolnú podložku jednoducho omeťte, zatiahnite za rychloodpínacie pútka a zložte ju tak, že sa pohodlne vojde do tašky. Pamätajte na to, že aj keď je povrch podložky zmývateľný, nie je uspôsobený na umývanie v umývačke.

 • [!missing NO_REVIEW]

21.51 €

21.51 €

Auto pre Tolinku

Auto pre Tolinku

Auto na tužkové batérie. Stisknutím volantu auto trúbi a svieti, po stlačení postavičky trúbi a svieti, naštartuje a chvíľu ide, potom zabrzdí a na záver sa veselej jazde zasmeje. Po zastavení je možné s autom voľne jazdiť. Má veľmi odolnú karosériu a dobre priľnavé gumové kolesá.

 • [!missing NO_REVIEW]

42.65 €

42.65 €

Banánová Anna

Banánová Anna

Rozvoj stimulujúca hračka v tvare banánu, ktorá pomáha dieťatku zdokonaľovať svoje schopnosti v rôznych oblastiach. Ruky ovocia slúžia ako hryzátka a nohy sú malé zrkadielka s hrkálkami. Vďaka elastickému krúžku je možné hračku zavesiť v kočíku alebo aute.

 • [!missing NO_REVIEW]

13.64 €

13.64 €

Chodítko

Chodítko

Toto chodítko naučí Vaše dieťa nielen chodiť ale aj jazdiť. Ako chodítko odmení táto hračka dieťa za každý krok svojimi svetlami, zvukmi a detskou techno hudbou. Keď dieťatko zvládne chodenie, premení sa na jazdítko a odmení dieťa ďalším stupňom vývoja: jazdením. V oboch módoch je predok hračky veselý basketbal, kde každe vhodenie jednej zo štyroch loptičiek do koša je odmenené svetlom a zvukmi.

 • 1[!missing REVIEW_COUNT]

72.99 €

72.99 €

Chodítko gepard

Chodítko gepard

Tento roztomilý gepard dokáže dieťa zabaviť v sede aj pri chôdzi! Keď dieťa sedí, môže s gepardom točiť alebo hrať na valčekový bubienok, v ktorom poskakujú a hrkajú pestrofarebné guličky. Akonáhle dieťa dorastie do veku, kedy začína chodiť, povyrastie s ním aj jeho gepard. Ak pretiahnete jeho chvost, stane sa z neho hračka na tlačenie sprevádzajúca každý krok radostnou melódiou!

 • [!missing NO_REVIEW]

27.82 €

27.82 €

Detská kamera

Detská kamera

Po stisknutí spúšte vyskočí blesk s farebnými guličkami. Pri zaostrovaní hrká a dobre sa drží.

 • [!missing NO_REVIEW]

16.63 €

16.63 €

Detský telocvik - TOTAL PLAYGROU...

Detský telocvik - TOTAL PLAYGROUND

Detský telocvik - je farebná, mäkká, textilná podložka, nad ktorou sú krížom umiestnené dva oblúky. V sade sa nachádza päť hračiek, ktoré je možné zavesiť na oblúky, čím sa stávajú pre dieťa výzvou na aktívnu a rozvoj stimulujúcu zábavu už od prvých mesiacov života. S pomocou prídavných krúžkov na zavesenie je možné na oblúky pripevniť aj iné obľúbené hračky dieťatka.

 • [!missing NO_REVIEW]

92.84 €

92.84 €

Didaktická plyšová kocka

Didaktická plyšová kocka

Je vyrobená z rôznych druhov látok, jej pestré a farebné prevedenie zaujme dieťatko, pri pohybe kockou zvonia guličky. Podporuje jemnú detskú motoriku

 • [!missing NO_REVIEW]

14.24 €

14.24 €

Domček pre prvých priateľov

Domček pre prvých priateľov

Veľký domček s krásnym designom. Vrátane figúrky Tolinky, záhradného nábytku a plotu. Otváracia zadná stena s možnosťou vysunutia verandy. Otváracie dvere. Pevné držadlo na jednoduché prenášanie. Pri hre môžete využiť aj ostatné postavičky a zvieratká.

 • [!missing NO_REVIEW]

37.88 €

37.88 €

Hovoriaci hrniec

Hovoriaci hrniec

Farebná vkladačka v tvare hrnca s koláčikmi rôznych tvarov. Prepnutím medzi dvomi módmi učí buď čísla alebo tvary.

 • 4[!missing REVIEW_COUNT]

29.84 €

29.84 €

Hovoriaci psík

Hovoriaci psík

Mäkkučký psík z jemného plyšu sa čoskoro stane najobľúbenejšou hračkou diaťaťa, pretože s ním môže rozprávať a spievať! Hračka má 2 nastavenia - na učenie a na zábavu. Učí abecedu, čísla, farby a časti tela. Spieva 10 pesničiek, riekanky a pozdravy. Psík rozpráva po slovensky.

 • 14[!missing REVIEW_COUNT]

41.43 €

41.43 €
Zobrazujem 1-12 z 32 nájdených