zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Bob a hodiny

Bob a hodiny

Je čas opraviť vežové hodiny! Bob má na dnes dôležitú prácu: opravu hodín na veži! Lofty a Muck odišli, takže všetko ostalo iba na Bobovi. Má svoj rebrík ako aj všetko ostatné na dokončenie tejto práce!

  • 3 hodnotenie(a,í)

47.90 €

47.90 €

Buldozér

Buldozér

Multifunkčné doplnkové vozidlo vhodné k setom 1,2,3,5. Môžete ovládať až 8 takých vozidiel naraz pomocou jedného diaľkového ovládača. Naberá, preváža, otáča sa na mieste, proste nádherný bobík!

  • Tovar nemá hodnotenie

47.40 €

47.40 €

C34 Eiffelova veža s osvetlením...

C34 Eiffelova veža s osvetlením

Kovová stavebnica. Stavebnica obsahuje vyše 2300 dielikov, balené v drevenej krabici, obsahuje sveteľné lanko a náradie, celková výška veže je 125 cm.

  • Tovar nemá hodnotenie

199.48 €

199.48 €

Cisárova loď

Cisárova loď

Pripravte námorníkov na nebezpečenstvo! Lord Sinister riadi túto silnú loď Čínskeho cisára! Dozerá ňou na Johnnyho Thundera a jeho priateľov a chce ich zastaviť v hľadaní pokladu Marca Pola. So svojou divokou posádkou spôsobí, že Johnnyho čakajú ťažké časy, keď sa bude chcieť nepozorovane dostať okolo lode do cisárovej pevnosti! Obsahuje Johnny Thundera a Orient Expedition hracie karty.

  • 1 hodnotenie(a,í)

30.14 €

30.14 €

Helicopter transport

Helicopter transport

Dohliadnite na dopravu zo vzduchu! Keď sa začne v meste doprava zahusťovať, cestný záchranný tým vie čo robiť. Pošlite motorku dopredu skontrolovať situáciu a potom vyšlite ťahač s vrtuľníkom na kontrolu ciest v meste. Z vtáčej perspektívy nebude problém vyriešiť každú situáciu.

  • 38 hodnotenie(a,í)

29.69 €

29.69 €

Hliadka v dunách

Hliadka v dunách

Hliadkujte na pobreží! Tento pobrežný strážca pozoruje pobrežie i more zo svojej buggyny. Ak nastane vo vode problém, použije svoje plutvy a vzduchový plavák a príde na pomoc!

  • 21 hodnotenie(a,í)

4.85 €

4.85 €

Horúci chlapík

Horúci chlapík

Vyjazdite s Horúcim chlapíkom víťazstvo! Inžinieri Horúceho tímu vytvorili najrýchlejší pretekársky stroj aký sa kedy dotkol závodnej trate, Horúceho chlapíka! Elegantný, ale výkonný je pripravený na každú výzvu súpera. Skombinujte ho s #8381 Nájazdníkom Exom na vytvorenie osemkolesového, dvo-motorového šampióna!

  • 3 hodnotenie(a,í)

13.51 €

13.51 €

James na Knapfordskej stanici

James na Knapfordskej stanici

James, červená mašinka musí dnes zvládnuť dopraviť na stanicu ťažký náklad. Nastavte mu správne výhybky, aby sa čo nejrýchlejšie dostal do cieľa.<BR>Sada obsahuje lokomotívu Jamesa, vagón na uhlie, jednu výhybku, dve rovné koľajnice a kocky na stanicu a hodiny.

  • 18 hodnotenie(a,í)

61.23 €

61.23 €

Jednokoľajka s prejazdom

Jednokoľajka s prejazdom

Doplnková stavebnica pripojiteľná k setom 1,2,3,5.<BR>Nepotrebuje diaľkové ovládanie, je vo výbave štartovacích setov. Vybavené krásnym a multifunkčným nákladným vlakom a oválnou dráhou. Možnosť rozširovania o ďalšie koľaje, železničné stanice, výhybky či kríženia.

  • 229 hodnotenie(a,í)

50.90 €

50.90 €

Laboratórium šialeného monštra...

Laboratórium šialeného monštra

Je čas vytvoriť monštrum! Ktoré filmové štúdio môže byť kompletné bez tohoto desivého laboratória? Prejdite cez hrdzavú bránu a ste v laboratóriu šialeného vedca! Vyrábal monštrá každý deň a chcel by malú spoločnosť. Nastavte kameru (v sade 1349) a zachyťte akciu ako hrdina vojde do tajných dverí. Otočte hlavu kostry a hrdina je preč – a namiesto neho tam je len kostra!

  • 21 hodnotenie(a,í)

91.05 €

91.05 €
Zobrazujem 1-12 z 62 nájdených