zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Bob a hodiny

Bob a hodiny

Je čas opraviť vežové hodiny! Bob má na dnes dôležitú prácu: opravu hodín na veži! Lofty a Muck odišli, takže všetko ostalo iba na Bobovi. Má svoj rebrík ako aj všetko ostatné na dokončenie tejto práce!

  • 3 hodnotenie(a,í)

47.90 €

47.90 €

Cisárova loď

Cisárova loď

Pripravte námorníkov na nebezpečenstvo! Lord Sinister riadi túto silnú loď Čínskeho cisára! Dozerá ňou na Johnnyho Thundera a jeho priateľov a chce ich zastaviť v hľadaní pokladu Marca Pola. So svojou divokou posádkou spôsobí, že Johnnyho čakajú ťažké časy, keď sa bude chcieť nepozorovane dostať okolo lode do cisárovej pevnosti! Obsahuje Johnny Thundera a Orient Expedition hracie karty.

  • 1 hodnotenie(a,í)

30.14 €

30.14 €

Helicopter transport

Helicopter transport

Dohliadnite na dopravu zo vzduchu! Keď sa začne v meste doprava zahusťovať, cestný záchranný tým vie čo robiť. Pošlite motorku dopredu skontrolovať situáciu a potom vyšlite ťahač s vrtuľníkom na kontrolu ciest v meste. Z vtáčej perspektívy nebude problém vyriešiť každú situáciu.

  • 38 hodnotenie(a,í)

29.69 €

29.69 €

Hliadka v dunách

Hliadka v dunách

Hliadkujte na pobreží! Tento pobrežný strážca pozoruje pobrežie i more zo svojej buggyny. Ak nastane vo vode problém, použije svoje plutvy a vzduchový plavák a príde na pomoc!

  • 21 hodnotenie(a,í)

4.85 €

4.85 €

Horúci chlapík

Horúci chlapík

Vyjazdite s Horúcim chlapíkom víťazstvo! Inžinieri Horúceho tímu vytvorili najrýchlejší pretekársky stroj aký sa kedy dotkol závodnej trate, Horúceho chlapíka! Elegantný, ale výkonný je pripravený na každú výzvu súpera. Skombinujte ho s #8381 Nájazdníkom Exom na vytvorenie osemkolesového, dvo-motorového šampióna!

  • 3 hodnotenie(a,í)

13.51 €

13.51 €

James na Knapfordskej stanici

James na Knapfordskej stanici

James, červená mašinka musí dnes zvládnuť dopraviť na stanicu ťažký náklad. Nastavte mu správne výhybky, aby sa čo nejrýchlejšie dostal do cieľa.<BR>Sada obsahuje lokomotívu Jamesa, vagón na uhlie, jednu výhybku, dve rovné koľajnice a kocky na stanicu a hodiny.

  • 18 hodnotenie(a,í)

61.23 €

61.23 €

Laboratórium šialeného monštra...

Laboratórium šialeného monštra

Je čas vytvoriť monštrum! Ktoré filmové štúdio môže byť kompletné bez tohoto desivého laboratória? Prejdite cez hrdzavú bránu a ste v laboratóriu šialeného vedca! Vyrábal monštrá každý deň a chcel by malú spoločnosť. Nastavte kameru (v sade 1349) a zachyťte akciu ako hrdina vojde do tajných dverí. Otočte hlavu kostry a hrdina je preč – a namiesto neho tam je len kostra!

  • 21 hodnotenie(a,í)

91.05 €

91.05 €

Malé stvorenia

Malé stvorenia

Vytvorte si kolekciu malých tvorov! Táto mini-Dizajnérska sada obsahuje elementy na vytvorenie malých zvierat, vtákov a hmyzu. Vytvorte si vlastnú zbierku alebo ju skombinujte s číslom 4101 Sada divých zvierat na vytvorenie väčších zvierat! Obsahuje Knihu nápadov s nápadmi na 17 rôznych modelov na získanie inšpirácie! Každá LEGO Dizajnérska sada sa delí na tri úrovne hry -- začiatočník, pokročilý a expert -- v každej vytvoríte niečo iné. Navyše môžete Dizajnérske sady kombinovať na vytvorenie unikátnych modelov podľa vlastnej fantázie.

  • 19 hodnotenie(a,í)

12.31 €

12.31 €

Ostrov pokladov

Ostrov pokladov

Kto sa stane majiteľom pirátskeho pokladu? Drake Dagger a Harry Hardtack dorazili obaja na opustený ostrov naraz, ale iba jeden z nich si môže odniesť poklad pirátov! Víťaz odíde na na veslici so všetkým zlatom a diamantami. Obsahuje dvoch pirátov a loď, ktorá skutočne pláva.

  • 9 hodnotenie(a,í)

12.61 €

12.61 €
Zobrazujem 1-12 z 22 nájdených