zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Ali Baba

Ali Baba

Skrinka s pokladom Ali Babu, ktorý zostal dlhé roky neobjavený, sa náhle opäť vynorila. Hráči sa spoločne s duchom z fľaše snažia vypáčiť zámky. Ale iba ten, kto správne nastaví posledný zámok, smie otvoriť skrinku a užiť si pokladov. Obsah: 1 skrinka s pokladom s 9 zámkami, 18 kariet s duchmi z fľaše, 29 kariet s pokladom, 7 kariet s hadom, 1 návod k hre CZ+SK

  • 34 hodnotenie(a,í)

19.75 €

19.75 €

Cucaracha

Cucaracha

Nová elektronická spoločenská hra. Príborom rýchlo zatočte s behajúcim švábom. Zažeňte ho do pasce pripraveným príborom.Kocka Vám odhali, či použiť vidličku, lyžičku alebo nôž.Kto vyhrá tieto preteky?

  • 9 hodnotenie(a,í)

35.69 €

35.69 €

Labyrinth

Labyrinth

Úlohou každého hráča je nájsť v labyrinte najlepšiu cestu k jednotlivým obrázkom, ktoré má na svojich tajných kartách. Ale čo to, pred chvíľou tu bola chodba a teraz je tu stena. Obsah: 1 herný plán, 24 tajných kariet, 16 pevných kariet chodieb, 34 voľných kariet, 4 figúrky, 1 návod k hre CZ+SK

  • 25 hodnotenie(a,í)

20.25 €

20.25 €

Labyrynth mini

Labyrynth mini

Preskúmaj bludisko možností. S príchodom karetnej verzie klasickej stolnej hry Labyrint získávate nekonečné množstvo kombinácií. Prežívajte vzrušenie pri vyhľadávaní nových priechodov bludiskom labyrintu. Zbieránie pokladov Vás privedie k víťazstvu. Ale pozor, môžete sa stať závislými na hre!

  • 122 hodnotenie(a,í)

8.23 €

8.23 €

Scotland Yard

Scotland Yard

Tajomný zločinec Pán X je na úteku a ukrýva sa niekde v Londýne. Dokážeš spojiť detektívov Scotland Yardu a objaviť jeho úkryt. Podarí sa zatknúť Pána X než definitívne zmizne? Detektívna klasika v novom prevedení! Kompletne prepracovaná a novo ilustrovaná naháňačka za Majstrom X ide do dalšieho kola. S novými pravidlami môžu teraz hrať aj malí hráči s dobrým postrehom už od 8 rokov. Naozaj zábavná rodinná hra.

  • 1 hodnotenie(a,í)

27.99 €

27.99 €

To je život!

To je život!

Hra rovnaká ako život – plná šťastných momentov, ale aj ľstivostí. Geniálne jednoduchá a predsa napínavá hra až do poslednej chvíle.

  • 10 hodnotenie(a,í)

23.57 €

23.57 €

Wild Pirates

Wild Pirates

Ste jedni z najznámejších pirátov na svete. A všetci máte len jeden cieľ: získať bájnu truhlicu s pokladom. Ale potrebujete na to odvahu a pirátske šťastie. Najskôr musíte uspieť v obľúbenej zábave pirátov, v kartách. A potom ešte odolať výzvam šíreho mora. Odvážite sa na to?

  • 17 hodnotenie(a,í)

13.05 €

13.05 €
Zobrazujem 1-7 z 7 nájdených