zoradiť podľa:
názvu
ceny výrobcu

Dostihy a stávky

Dostihy a stávky

Svet koní i napínavú atmosféru dostihov vnesie ku vám domov nové vydanie stolnej hry Dostihy a stávky. V modernom kabátiku sa stále skrývajú pôvodné pravidlá, kedy hráči nakupujú stajne a investujú do dostihov tak, aby im priniesly maximum výhier. Víťaz musí mať aj kvapku šťastia, premyslenú taktiku a chuť zariskovať v správnej chvíli, aby snaženie súperov ustál až do poslednej chvíle. Dostihy a stávky si užijú hlavne dospelí a staršie deti. Perfektný zážitok z hry podporí aj bohaté originálne príslušenstvo.

  • 22 hodnotenie(a,í)

19.29 €

19.29 €

Pictománia

Pictománia

S priateľmi budete kresliť najrôznejšie pojmy a vzájomne hádať, čo kto namaľoval. Že ste na výtvarnej patrili k tým menej šikovným? Nevadí, bodovací systém dáva šancu úplne všetkým. Vďaka jednoduchým pravidlám si Pictomániu môžete zahrať aj s deťmi. Uvidíte sami, komu záludné úlohy pôjdu najlepšie.

  • 18 hodnotenie(a,í)

22.22 €

22.22 €

PIRATES III

PIRATES III

Vydajte sa na dobrodružnú cestu medzi Pirátov z Karibiku a staňte sa po dobu hry jedným z nich. Zažijete pocit víťazstva z vyhraného boja aj útrapy, ktoré prináša dobrodružstvo vo vlnách rozbúreného mora. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý cez všetky prekážky, získa najviac mincí z pirátskeho pokladu.

  • 18 hodnotenie(a,í)

13.69 €

13.69 €

Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku

Pirates je dobrodružná hra, v ktorej sa staneš kapitánom pirátskej lode, ktorý chce objaviť a zmocniť sa dávno strateného pokladu. Hracie pole tvorí 81 kariet. Úlohou každého kapitána je nájsť karty s pokladmi a postupne dopraviť zlaťáky na vlastnú pirátsku loď. Pri postupovaní hracím poľom môžu piráti naraziť na karty, ktoré im môžu pomôcť alebo im cestu k cieľu skomplikovať. Sú ale aj také karty, ktoré môžu hráča vyradiť z hry. Pozor! Aj získaný poklad musí byť pozorne chránený, pretože more je plné nástrah. Hra končí vo chvíli, keď sú všetky zlaťáky odnesené na pirátske lode. Vyhrává ten, kto dopraví na loď najväčší poklad.

  • 32 hodnotenie(a,í)

12.58 €

12.58 €

Rubikova kocka

Rubikova kocka

Najznámejší matematický hlavolam v klasickej podobe 3x3x3. Kocku zostavenú z farebných štvorcov je možné otáčať okolo troch osí, čím je možné dosiahnúť až štyridsať troch miliárd farebných kombinácií.

  • 20 hodnotenie(a,í)

11.59 €

11.59 €
Zobrazujem 1-5 z 5 nájdených