Merkur 3


Výrobca: Merkur

Kód výrobcu: 620003

Cena s DPH: 25.86 €
[779.06 Sk]

Obsahuje: 218 dielov
Krabica: 360x265x30 mm
Váha: 1.05 kg
Vrstiev: 1


obrázok hračiek Merkur 3
Univerzálna jednovrstvová klasická stavebnica - najmenšia z veľkých stavebníc. Obsahuje základnú zostavu dielov ako sú pásky, oblúky, platničky, uholníky, malé kolieská, pneumatiky atď., vrátane skrutiek a matičiek. Súčásťou stavebnice je návodová knižka s návodom na stavbu trinástich rozličných modelov ako je pásová píla, vagón, žeriav, nákladné auto, výťah atď. Na začiatku návodovej knižky sú popísané a zobrazené základné úkony ako je spájanie dielov, použitie kontramatky, riešenie lanových prevodov, uloženie hriadeľov v ložiskách apod.

skupiny v ktorých hračky nájdete

[Stavebnice] Merkur

názory a hodnotenie hračiek

autor neznámy
hnusss...
Elena Lichá
Milada Pisoncikova
Neverte predchadzajucemu hodnoteniu. My sme mali Merkur ako deti a bola to jedna z najlepsich hraciek.
aloha23
Je dobra,lebo sme ju poznali a ze je draha?No co je dnes lacne ze.....ale pozrite si aj stavebnice MATADOR
ivusshik
Mám 19 a nech mi vsetci veria, ze Merkur je najlepsia stavebnica na svete. Ako mala som sa s tym hravala, bol to Merkur co este moji starki kupili mojmu ocovi a bolo to ovela lepsie ako lego. Ovela ovela lepsie, takze odporucam vsetkym rodicom ktori chcu podporit kreativitu ich deti.
kristian
Mislite ze merkur je len pre deti lebo chcem kupit 14 rocnemu synovi je to aj pre vecssych
jan
nase desatrcne dieta chce len merkur a ja som stastna.
adam
dobri merkur len kebi tam bolo viac dielov
budy0310 Marek Budáč
sice som dal hodnotenie fantasticka, ani zdaleka sa to neda povedat slovami aka skvela hracka je prave stavebnica merku.. na prvom stupni som sa s nou stretol prvy krat a odvtedy som nechcel ziadnu inu hracku. ked budem mat deti urcite viem z cim sa budu hravat a nenecham ich sediet za pc hrami, ale nech pekne majstruju svoje vlastne vytvori... osobne som to mal rad koli traktorom a strojom pouzivanym v polnohospodarstve... skvela hracka, najlepsia na svete
peto kadas
viborne